Extra panenský olivový olej Donlope 5 L a 2L je vypredaný. Extra panenský olivový olej máme na sklade len do vypredania zásob, nové naskladnenie tovaru bude až v januári 2023, po novom zbere. Objednávky novej sezóny 2023 si môžete realizovať cez eshop, s dodaním v januari 2023. Viac informácii na našom FB Olivový olej z Andalúzie. Prajeme krásne leto.

OLIVOVÝ OLEJ

Náš extra panenský olivový olej je potešenie pre Vaše zmysly.

 

         V srdci prírodného parku Sierras Subbéticas, južne od provincie Córdoba, je krajina zamatovo hebká s rozsiahlou pokrývkou olivových hájov. Toto je miesto, kde sa zrodila turistická a olivová cesta medzi tisícročnými a storočnými olivovými hájmi, ktoré tvoria tento región a ktoré dávajú život a vôňu obciam Almedinilla, Fuente Tójar a Priego de Córdoba, zjednoteným pod chráneným označením pôvodu Priego de CórdobaOblasť, ktorá produkuje najlepšie medzinárodne uznávané extra panenské olivové oleje. 

      Pozývame Vás na túto jedinečnú cestu, kde sa spája naše najcennejšie ovocie s históriou, tradíciou, chuťou a kultúrou. Spoznajte dôkladne chute olivového oleja, objavte jeho množstvo nuancií, zvláštnu príchuť, výnimočné vlastnosti. 

 

 

Cena

875
1875
Novinka Tip
Extra panenský olivový olej Donlope 0,25 l
€8 / ks
 
Detail
Skladom
Extra panenský olivový olej Donlope 0,75 l
€15 / ks
 
Detail
Skladom
Novinka Tip Akcia
Organický extra panenský olivový olej Donlope 0,75 l
€18 / ks
 
Detail
Skladom
Extra panenský olivový olej Donlope 2 L filtrovaný
€29 / ks
 
Detail
Vypredané
Extra panenský olivový olej Donlope 5 L filtrovaný
100 % extra panenský olivový olej Donlope. Čistá „olivová šťava“, za studena extrahovaná z najkvalitnejších olív, zozbieraných zo stromu v ich optimálnom čase...
€50 / ks
 
Vypredané
Tip Akcia
Extra panenský olivový olej Donlope 6 x 0,75 l
€75 / ks
 
Detail
Skladom
6 položiek celkom